Eski bir basketbol yıldızının düşüşünü ve yeniden ayağa kalkma mücadelesini konu edinen başarılı oyuncu Ben Affleck‘in başrolünde yer aldığı The Way Back’ten fragman paylaşıldı. Filmde, Jack Cunningham’ın çalkantılı yaşamını kurtarmaya çalışmasına tanıklık ediyoruz.

Filmin yönetmen koltuğunda Sundance ödüllü yönetmen Gavin O’Connor bulunuyor. Senaryosunda ise Brad Ingelsby‘nin imzası bulunuyor. Oyuncu kadrosunda ise Ben Affleck‘in yanı sıra Janina Gavankar, Hayes MacArthur, Rachael Carpani, T.K. Carter, Lukas Gage gibi isimler yer alıyor. The Way Back’in 6 Mart 2020 tarihinde sinemalardaki yerini alması planlananlar arasında.

Filmin konusu ise şöyle tanımlanmış:

“The Way Back, eşini ve aile vakfını kaybetmiş bağımlılıkla mücadele eden eski bir basketbol yıldızını merkez alıyor. Ben Affleck’in hayat vereceği eski basketbol yıldızı, ırk olarak birbirinden farklı gençlerin bir araya geldiği, mezun olduğu lisenin basketbol takımına isteksiz bir şekilde başlasa da koçluk yaparak ruhunu ve esenliğini geri kazanmaya çalışır. Ama Jack bu sırada büyük kayıplarla karşı karşıya kalacak ve bağımlılığına yeniden yenik düşmemek için mücadele vermek zorunda kalacaktır. Söylenenlere göre The Way Back, Gavin O’Connor’ın 2011 yılında yönettiği ve yine spor temasına sahip olan Warrior filmi ile paralel bir yapıda ilerleyecek.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here