Usta oyuncu Al Pacino’nun başrolünde yer aldığı Amazon dizisi Hunters’dan yeni bir fragman paylaşıldı. Me, Earl and The Dying Girl, American Horror Story, Glee gibi yapımlardan tanıdığımız Alfonso Gomez Rejon, dizinin ilk bölümünün yönetmen koltuğuna oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda son olarak The Irishman’de izleyeceğimiz usta oyuncu Al Pacino’nun yanı sıra Logan Lerman, Jerrika Hinton, Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa Changchien, Carol Kane, Saul Rubinek, Dylan Baker ve Lena Olin gibi isimler yer alıyor.

Amazon Prime’da izleyici karşısına çıkacak olan Hunters’ın konusu ise şöyle:

“Hunters, kendi adaletlerini sağlamaya çalışan bir grup genç Nazi avcısının hikayesini konu ediyor. 1977 yılında New York City’de yaşayan bir grup insan, yüzlerce yüksek rütbeli Nazi’nin toplumun içinde yaşadığını keşfeder. Grup, Nazilerin ABD’de Fourth Reich’ı kurma planları yaptığını öğrenince, vakit kaybetmeden harekete geçmeye karar verir. Nazi avcıları, bu kanlı planı durdurmak için zorlu bir mücadeleye atılır.”

Hunters’ın ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Amazon Prime’da yayımlanacak olan dizinin izleyicileriyle buluşma tarihi konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here