Oscar ödüllü Jordan Peele ve usta oyuncu Al Pacino‘nun bir araya geldiği Hunters dizisinden final fragmanı ve yayın tarihi resmi olarak açıklandı. Amazon Prime için üretilen dizi, 21 Şubat 2020 tarihinde prömiyer yapacak ve 10 bölümden oluşacak.

Dizi, bol şiddet içermesine rağmen, kara komedi türüne de göz kırpıyor ve anlatım olarak Tarantino’nun Inglourious Basterds filmini çağrıştırıyor. Oyuncu kadrosunda başrolü üstlenen Al Pacino‘ya, Logan Lerman, Kate Mulvany, Josh Radnor, Lena Olin ve Carol Kane gibi isimler eşlik ediyor. David Weill projenin büyük bölümünün senaryosunu kaleme aldı ve Alfonso Gomez Rejon ilk bölümü yönetecek.

Amerika’da, 70’lerin New York’unda yaşayan ve kaçak Nazileri yakalamak için oluşturulan bir avcı grubu dizinin odak noktası olacak ve Pacino’nun canlandırdığı Offerman karakteri bu grube liderlik yapacak. Dizinin konusu ise kısaca şöyle; “Jonah, Meyer Offerman ile tanışır ve bir zamanlar iki yaşlı erkeğin Nazi toplama kamplarında birlikte zaman geçirdiğinden bahsettiğini anlatır. İntikam almak isteyen Jonah, en iyi intikamın kendi alacağı intikam olduğunu söyler ve yardım ister. Offerman bu konuşmadan sonra Jonah’ı “Nazi Avcıları” ile tanıştırır ve hikaye başlar.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here