Pek yakında bizlerle buluşacak olan Apple TV+’nın ilk orijinal içeriği Jason Mamoa’nın başrolünde olduğu, gelecekte görme yetisini kaybetmiş insanların yaşam öyküsünü konu alacak dizi ‘See’den ilk fragman yayımlandı.

Dizinin konusu ise şu şekilde belirtildi: “Uzak gelecekte insan ırkı, bir virüs yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Hayatta kalanlar ise görme yetilerini kaybediyor. Efsanevi bir şekilde görme yetisi olan iki kardeşin babası olan Baba Voss (Jason Momoa), kabilesini ve kızlarını; onları cadı olduğu gerekçesiyle öldürmek isteyen kraliçeye karşı savunmak zorunda.”

Bu arada ‘Ne kadardı bu Apple TV+, ne zaman geliyordu?’ diyenlere özel bir hatırlatma yapalım:

Apple TV+’nın ücreti aylık 5 dolar olacak. Apple TV+’ın ilk dizileri, 1 Kasım 2019 tarihinden itibaren erişilebilir olacak olacak ve servise her ay yeni bir Apple orijinal içeriği dahil edilecek. Hizmet, 100’den fazla ülkede faaliyet gösterecek ancak bu ülkelerin hangileri olduğuyla ilgili kesin bir bilgi yok. Netflix’in sistemi aksine Apple TV+’da farklı abonelik paketleri bulunmayacak. Aylık 5 dolar gibi bir ücretle sınırsız cihazda kullanım hakkı elde edeceksiniz.

Yazarın Notu: Apple TV+’ın 5 dolarlık (~29 TL) ücretinin Türkiye için geçerli olmadığını, hizmetin ülkemizde de kullanılabilmesi durumundaysa fiyatının ne kadar olacağının henüz belli olmadığını hatırlatmakta fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here