Kim süper kahraman olmayı istemez ki? Özel bir güç yada cihaz. Mesela benim çocukluğumun vazgeçilmez arzularından biriydi Omnitrix. Tabii o zamanlar daha yeni yeni Marvel alemiyle tanışmaya başlamıştık. Tanıdıkça en büyük arzumuz Marvel ile dolup taştı. Şimdi de Marvel’dan bizlere muazzam bir hediye. Avengers: Damage Control Oyunu!
Marvel ve ILMxLAB, yeni bir sanal gerçeklik oyunu olan Avengers: Damage Control’ün geleceğini açıkladı. Bu oyunda, Shuri tarafından üretilen yüksek teknoloji cihazları üreterek Doctor Strange ve Ant-Man gibi karakterlerle bir arada mücadele edebileceksiniz. Oyun, 18 Ekim’de The Void, Marvel ve ILMxLAB tarafından satışa sürülecek. Hayali bile bu kadar güzelken, Kim bilir gerçeği nasıldır!

Damage Control’ü aslında bu oyundakinden çok daha farklı bir şekilde tanıyanlar olacaktır. Çizgi romanlarda Damage Control, süper kahraman dövüşleri sona erdikten sonra geride kalan pisliği temizlemekle sorumlu olan bir organizasyondur. Yıkılan binaları onarır, sonra muhtemelen sigorta şirketlerinin canını sıkarlar falan..

Esas düşmanın kim olduğunu bilmiyoruz ancak elbette öğreneceğiz. Belki gelecek filmler ya da diziler hakkında da böylece bir ipucu yakalayabiliriz. Marvel’ın açıklamasında oyun deneyiminin bir parçası olarak gerçek dünyadan gelen The Void’in yeri, sıcaklık ve rüzgar gibi doğal olgular, ek ekipmanlar da oyunun parçası olabilecek.

Evet millet, oyunun tanıtım videosunu da sizler için buraya bırakıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here