Allahım! Sen beni nereden, nasıl duydun bilmiyorum ama, hayaldi gerçek oldu! The Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth serisi Yüzüklerin Efendisi için yapılmış en iyi oyunlardan biri. Bir diğeri ise 2. oyunu zaten. Lakin devamı gelmeyen oyun için bir grup oyun sever bir araya gelmiş The Battle for Middle-Earth Reforged isimli Remake için düğmeye basmıştı. Bir süredir geliştirme aşamasında olan oyun için yeni videolar yayımlandı.

Unreal Engine 4 grafik motoru ile yeniden ele alınan The Battle for Middle-Earth, grafiklerin yanı sıra yapılan bazı iyileştirmelerle de karşımıza çıkacak. Daha önce yayınlanan videolarda Udun Alevi Balrog gibi güncellemelerin oyunda nasıl gözüktüğüne yer verilmişti. Yeni videolarda ise Isengard Kulesi ile birlikte buradaki yapıların animasyonlarına yer verildiğini görüyoruz. Videolarda hem kuleye hem de diğer yapıların nasıl gözüktüğüne, yapılma ve Orc animasyonlarına da yer verilmiş.

Yeni demosu için bekleme aşamasında olduğumuz The Battle for Middle-Earth Reforged için hala net bir çıkış tarihi yok. Dahası oyunun geliştirme aşamasında EA Games tarafından da bir açıklama gelmiş değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here