Marvel’in son yapımlarından Avengers: Endgame‘de Tony, Sonsuzluk Taşları’nı kullanarak Thanos’un ordusunu yok etmişti. Sonsuzluk Taşları müthiş bir enerji barındırıyordu, Thanos ve Hulk bile onun enerjisine yenik düşüp vücudunun büyük bir bölümüne hasar almışken, bir insanın Sonsuzluk Taşları’nı kullandıktan sonra sağ çıkması mümkün değildi. Ironman karakteri de böylelikle Marvel alemine veda etmişti. Hayranları, Endgame’in, O’nun son filmi olduğunu düşünüyordu. Bugün sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre Tony Stark’ı, Black Widow filminde de göreceğiz.

Bildiğiniz üzere Black Widow, Civil War döneminde geçen bir hikaye olacak. Deadline‘nın haberlerine göre geçiş dönemi olduğu için Robert Downey Jr. da filmde yer alacak. Bu bazılarımızı üzse de, ben Tony’i yeniden görmekten çok mutlu olacağım.

Peki Demir Adam nasıl geri gelecek?
Son teslim tarihi, karakterinin Black Widow’a geri döneceğini doğruladı ve zaman ayarından dolayı, görünüşte uzun zamandır devam eden karakterler için Marvel evrenindeki birçok kamera hücresine sahip olduğu söyleniyor.

Son açıklama, filmde olacağı gerçeğinden başka herhangi bir bilgi sunmadı ve Marvel’dan, büyük bir rol değilse de, büyük olasılıkla çok fazla bir şey elde edemeyeceğimiz açıktır. Sanırım muhtemelen bir kamera hücresi olacak. Ayrıca çizgi romandaki Marvel’s Hall H. panelinde ‘Tony uyarısı’ Widow’un ‘sizin için geldiklerini‘ belirten bir klibi olduğuna dair söylentiler de var. Bir şeyleri yeniden yapılandırmak için belki bir kez daha kullanılabilir ve belki de bu sahneyi göstermek için geliştirilebilir, bilemiyoruz.

Şimdi, bu haber şaşırtıcı çünkü Downey kısa bir süre önce Marvel trenden doğru zamanda çıktığını düşünüyordu. Fakat Spider-man’in ardından Disney, hala onu bağlı tutmaya çalışıyor. Her iki durumda da, haberler çok ilginç ve karakterin gelecek yıl çıkacak filme nasıl entegre edildiğini görmek için sabırsızlanıyorum. Black Widow’un da birkaç sürprizle karşılaşacağını düşünüyorum, bu yüzden karakterlerin geri dönüşü ile ilgili tüm haberler için kanala kilitlendiğinizden emin olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here