Warcraft evreninden türeyen ve milyonlarca oyuncuya ulaşan Hearthstone‘un yeni güncellemesi de, BlizzCon 2019’da duyuruldu. Gelecek olan bu yeni güncelleme ise Descent of Dragons adını aldı. Oyuna yepyeni kartlar getirecek olan güncelleme ile dengelerin değişeceği aşikar. Bu arada ön siparişe açılan güncellemeyi hemen şimdi satın alabilirsiniz. İşte güncellemenin sinematiği:

Blizzard’ın, Descent of Dragons için yayımladığı açıklama şu şekilde:

Rise of Shadows’da, League of E.V.I.L süzülen şehir Dalaran’ı çalmaya yönelik iddialı bir planı harekete geçirmişti. Kadim musibetlerin serbest bırakılmasıyla birlikte olaylar kızgın kumlara ve tozlu lahitlere de bulaşmış; ancak Saviors of Uldum’da kahramanlar kötülüğün güçlerine karşı koymuştu. Artık bu epik maceranın sonlanma zamanı geldi. Ve kapanışımızı ejderhalarla yapacağız. Karşınızda Hearthstone’un en yeni genişleme paketi: Descent of Dragons!

Descent of Dragons koleksiyonuna katabileceğin 135 yeni kartla birlikte uçuşa geçiyor. Galakrond kahraman kartları, yan görevler, yeni Invoke etkisi ve tonla ejderha bu kartlar arasında!

Hemen Descent of Dragons için ön sipariş vererek yılın önümüzdeki dönemlerinde çıkacak genişleme paketinde göklere yükselmeye hazırlan. Faydalanabileceğin iki farklı ön sipariş seçeneği bulunuyor ve bunların ikisine birden sahip olman mümkün! 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here