Başrollerini ünlü oyuncu Orlando Bloom ve oyuncu/manken Cara Delevingne‘nin paylaşacağı Amazon’un beklenen fantastik türündeki yeni dizisi Carnival Row‘dan yeni bir fragman geldi.

Dizinin konusu ise genel olarak; Rycroft Philostrate isimli dedektif, peri kadınlardan birinin vahşice öldürülmesi ile birlikte cinayeti araştırmaya gönderiliyor. Araştırması sırasında da peri halkının sakinlerinden biri olan genç Vignette Stonemoss ile duygusal bir yakınlaşma yaşıyor. İkili cinayetin ardındaki caniyi bulmak için birlikte çalışmaya başlıyorlar. Sizler de yayımlanan bu yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu dizinin ilk fragmanını izlemeyenler için onu da hemen aşağıda paylaştık:

René Echevarria ve Travis Beacham ikilisinin yarattığı dizinin oyuncu kadrosunda Waj Ali, Leanne Best, Maeve Dermody, Arty Froushan, Jamie Harris, Jared Harris, Tamzin Merchant, Scott Reid, Anna Rust, Indira Varma ve Tracey Wilkinson gibi isimler de yer alıyor.

30 Ağustos’ta ilk bölümü yayımlanacak olan dizi, Amazon Prime Video’da izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizi, 8 bölümden oluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here