Bu hafta Kevin Feige‘den yeni bir Star Wars filmi geliştirdiği haberi gelmişti. Feige kendisiyle beraber en az bir Marvel yıldızını da kendisiyle beraber getireceğini dile getirdi. Çoğu işaret, bu getireceği kişinin Kaptan Marvel yani Brie Larson olduğu yönünde.

Collider, Twitter takipçilerine, Feige’in Yıldız Savaşları’nda hangi MCU oyuncusunu görmek istediklerini sordu. Evans, bu tweet’e “Ben” diye cevap verdi.

Evet, biliyorum. Bu sadece bir tweet ancak Evans’ın o galaksiye çok uzaklara gidebileceği ihtimali de aklımdan çıkmıyor. Ne de olsa, Steve Rogers artık Kaptan Amerika değil. Görünürde onun için başka bir Marvel filmi de şimdilik yok. O halde başka bir film için kaydolmasını engelleyecek hiçbir etken olmayacak.

Larson ayrıca, Feige haberlerine cevap vermek için dün gece sosyal medyaya girdi. “Birisi Yıldız Savaşları mı dedi ?!” mesajı ile birlikte Jedi kostümlü bir fotoğrafını paylaştı. Star Wars evreni her iki Kaptan için de yeterince büyük, değil mi? Neden Brie‘yi zorlayan kahraman ve Evans‘ı kötü adam olarak göstermiyor, ona iyi adam imajını yakalama şansını veriyor? Bay Feige, bunu okuyor musunuz? 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here