Başta Toronto Film Festivali, Londra Film Festivali, Fantastic Fest gibi önemli festivallerde izleyicileriyle buluşmuş olan usta oyuncu Nicolas Cage’in başrolünde yer aldığı uyarlama korku filmi Color Out of Space’in ilk fragmanı yayımlandı.

Color Out of Space’in 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Ancak ülkemizdeki vizyon tarihi belli değil. Mandy filminin yapımcılarından Josh C. Waller, Lisa Whalen, Elijah Wood ve Daniel Noah’nın imzasının bulunduğu Color Out of Space’in konusu şöyle: 

Gardner ailesi, şehrin gürültülü yaşantısından uzaklaşmak istemektedir. Aile, kendilerine yeni bir yaşam kurmak için, New England civarında bulunan ve şehir yaşamından oldukça uzaktaki bir çiftliğe taşınır. Nathan Gardner’ın babasına ait olan çiftlikte yeni hayatlarına adapte olmaya çalışan aile, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Evlerinin bahçesine bir meteorun düşmesi, ailenin hayatının bambaşka bir hal almasına neden olur. Bu durum sadece onları değil, dünyadaki tüm canlıları etkilemektedir. Düşen meteor, yeryüzünde eriyip, yayıldığı bölgenin renk değiştirmesine ve uzay-zamanda kırılmaların meydana gelmesine neden olur. Her şey gittikçe daha tuhaf bir hal alırken, aile korkunç bir şeyin farkında varır. Meteor, dünyanın koşullarını değiştirip, uzaylı istilasına açık bir hal gelmesine ve etkisi altına aldığı her canlının yavaş yavaş mutasyona uğramasına neden olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here