Jason Reitman yönetmenliğindeki orijinal filmin devamı niteliğinde olan yeni nesil Ghostbusters filmi “Ghostbusters: Afterlife”dan resmi fragman paylaşıldı. Bu film, kadın başrollü 2016 yapımı Ghostbusters filmini yok sayacak. Bu nedenle birçok tepki alan filmin yönetmen koltuğuna, Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Sigourney Weaver başrollü orijinal filmlere imzasını atan Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman oturuyor.

Ghostbusters: Afterlife’ın resmi olarak açıklanan konusu ise şöyle: “Tek başına iki çocuğunun sorumluluğunu üstlenen yalnız bir anne ve çocukları, küçük bir kasabaya gelir. Burada orijinal Ghostbusters ekibiyle olan bağlarını ve büyükbabalarının bıraktığı mirası keşfetmeye başlayacaklardır.”

Afterlife’ın oyuncu kadrosunda ise; Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Carrie Coon, Paul Rudd, orijinal serinin oyuncularından Bill Murray, Ernie Hudson, Dan Aykroyd ve Sigourney Weaver yer alıyor. Ghostbusters: Afterlife filmi ülkemizdeki izleyicileriyle 10 Temmuz 2020 tarihinde buluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here