Daha Playstation 5’in kendisi çıkmadan, ilk oyunu duyuruldu. TGA 2019’da duyurulan Godfall, Playstation 5’in ilk oyunu olacak. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanacak aksiyon fantezi oyunu Godfall, Epic Games Store ve PlayStation 5 için yayımlanacak. Godfall’ın oyun içi görüntülerden oluşan tanıtım fragmanına aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

Sony, PlayStation 5’in varlığını resmen onaylamış olsa da cihazın tanıtımı için 2020 yılının son çeyreğini göstermişti. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu ile tanışmamız için bir yıl sonrasını işaret etmesi, bize PlayStation 5 söylentileri, sızıntıları ve oyunları ile ilgili konuşacak uzun bir zaman bırakmış oldu.

Gearbox Publishing ve Counterplay Games, yeni oyunu Godfall’u “ilk resmi PlayStation 5 oyunu” sıfatı ile resmi olarak tanıttı. The Game Awards 2019 etkinliklerinde tanıtılan Godfall, bir looter-slasher yakın dövüş oyunu olarak tanımlandı. Maksimum üç oyuncunun birlikte oynayabildiği (co-op) oyunda sürekli olarak en büyük ve en iyi ekipmanı bulma arayışında olacaksınız.

Gearbox, şu an için oyun hakkında çok fazla detay paylaşmadı. Oyunun ilk kez PlayStation 5 ile birlikte karşımıza çıkacağını ve PlayStation 5’in de gelecek yılın sonlarında resmen tanıtılacağını düşünürsek oyunun henüz geliştirme aşamasında olduğunu dolayısı ile bilgi paylaşmak için henüz erken olduğunu düşünebiliriz. Asıl soru ise şu; Godfall, ilk PlayStation 5 oyunu olarak sizde yeterince heyecan yarattı mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here