Bandai Namco Entertainment, ikonik anime karakterleri içeren yeni bir oyunun tanıtımını yaptı. İşte karşınızda Captain Tsubasa: Rise of the New Champions! Yeni oyun bir arcade futbol oyunu olacak ve PC, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarında yayımlanacak. Oyun, Senran Kagura serisinden bilinen Tamsoft stüdyosu tarafından geliştirilecek. Ayrıca birkaç farklı oyun modu çıkacağı bilgisi de verildi. Oyunun tanıtım fragmanı ise hemen aşağıda:

Daha önce Captain Tsubasa: Dream Team adında bir mobil oyun çıkmıştı. Ancak son 10 yılda bu evrendeki ilk konsol oyunu ve resmi olarak Batı pazarlarına gidecek olan bu lisansa dayalı ilk oyun olacak. Başlığıyla ve anime tarzı grafikleriyle Bandai Namco, bize muhteşem bir oyun sunacak gibi duruyor. Oyun sezgisel ve öğrenmesi kolay olacak.

Basın bülteninde “Captain Tsubasa lisansının batı pazarına bir futbol oyunu getirmesi ile bir hayal daha gerçekleşecek. Captain Tsuabasa: Rise of New Champions sadece anime ve manga hayranları tarafından değil, tüm dünyadaki futbol taraftarları tarafından beğenilecek!” şeklinde bir açıklama yapıldı.

Oyunun ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here