Sevgili oyunseverler; cüzdanlarınızı hazırlayın, zira bu ay çok para harcayacağız gibi duruyor. Kasım ayı oyuncular için bereketli geçecek. İşte bu ay çıkacak oyunlar:

1.Blacksad: Under The Skin – 5 Kasım

“Karizmatik dedektif John Blacksad için New York City’nin yeraltı dünyasının kalbinde karanlık bir yolsuzluk skandalı” olarak tanımlanan Blacksad: Under The Skin PC, Ps4, XBOX ve Switch platformları için 5 Kasım’da oynanabilir olacak.

2.Just Dance 2020 – 5 Kasım

Just Dance 2020 ile 5 Kasım’dan itibaren Ps4, XBOX, Switch ve Wii aracılığı ile arkadaşlarınız ve ailenizle beraber kimse izlemiyormuş gibi dans edebileceksiniz.

3.Need For Speed: Heat – 5 ve 8 Kasım

Electronic Arts’ın beklenen oyunu Need for Speed: Heat de bu ay bizlerle olacak oyunlar arasında. Oyunun iki farklı çıkış tarihi var. Origin üzerinden oyun 5 Kasım’da piyasalarda olacak; geri kalan yerler ve Ps4 ile XBOX içinse 8 Kasım’da piyasaya sürülecek. Electronic Arts’ın açıklamalarına göre Need for Speed: Heat, iki farklı versiyon olarak kullanıcılara sunulacak. Bu versiyonlar “Standart Edition” ve “Deluxe Edition” olarak adlandırılıyor ve Deluxe Edition, yarışseverlere banka desteği ve karakter kıyafetleri gibi ekstra içerikleri bünyesinde barındırıyor.

4.Red Dead Redemption – 5 Kasım

Hayatımıza mutluluk katan anlardan biri de RdR2’nin PC’ye geldiğini duyduğumuz andı herhalde. Geçtiğimiz sene PlayStation ve Xbox konsollarına çıkan Rockstar Games’in popüler oyunu Red Dead Redemption 2, aradan geçen bir senenin ardından sonunda 5 Kasım’da PC platformu için de geliyor.

5.Death Stranding – 8 Kasım

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan yepyeni ve çığır açacak bir PlayStation 4 tecrübesi Death Stranding 8 Kasım’da geliyor! Fazla söze gerek yok, zaten her Gamer bu oyunu biliyor ve bekliyordu.

6.Paranoia: Happiness is Mandatory – 14 Kasım

Paranoyak ve mantıksız yapay zeka Friend Computer’ın emirlerini yerine getiren, sadakati şüpheli dört Troubleshooter’dan oluşan ekibe liderlik edeceğimiz oyun 14 Kasım’da bizlerle olacak. CRPG türünün klasik oyunlarından ilham alan kült rol yapma oyununun uyarlamasını PC üzerinden deneyimleyebileceğiz.

7.Pokemon Sword and Shield – 15 Kasım

https://www.youtube.com/watch?v=p_dgvgpC8Nw

The Pokemon Company ve Nintendo işbirliğiyle geliştirilen Pokemon Sword and Shield, 15 Kasım’da Switch için raflardaki yerini alacak. Switch’e özel olarak tasarlanan ilk Pokemon oyunu olan Pokemon Sword ve Shield, Galar isimli bir bölgede geçecek.Oyuncular yeni Pokemon macerasına başlarken Grookey, Scorbunny ya da Sooble isimli pokemonlardan birini seçebilecekler. Şimdiye kadarki en geniş haritaya sahip olan Pokemon oyunu, karlı dağlar, modern şehirler, yoğun ormanlar ve karanlık mağaralar ile farklı bir deneyim sunacak.

8.Star Wars Jedi: Fallen Order – 15 Kasım

Hikaye odaklı Star Wars açlığımızı giderecek olan oyun Star Wars Jedi: Fallen Order da PC, Ps4 ve XBOX sahipleri için 15 Kasım’da oynanabilir olacak. Oyunun sistem gerekliliklerini şuradan öğrenebilirsiniz. Revenge of the Sith hikayesinden sonrası bir dönemi anlatacak olan Star Wars Jedi: Fallen Order’da Cal Kestis isimli bir Padawan’ın kontrolünü elimize alacağız.

9.Shenmue 3 – 19 Kasım

Ps4 ve PC‘de Epic Games Store’da yayımlanacak olan Shenmue 3’te bu ay bizlerle. Grafikler dışında oynanış olarak çok fazla değişiklik göze çarpmıyor. Ancak açık dünyada yapılabilecek etkinliklerin oldukça arttırılmış olduğunu söyleyebiliriz.

10.FM 2020 – 19 Kasım

Oyun severlerin en fazla satın aldığı futbol oyunları arasında yer alan Football Manager 2020, PC platformu için 19 Kasımda oynanabilir olacak. FM 20, PlayStation ve Xbox’ta oynanamayacak. Oyunla birlikte FM 2020 Mobile ve Touch versiyonu da hazırlanacak.

11.Sniper Ghost Warrior Contracts – 22 Kasım

Sniper Ghost Warrior serisi iki buçuk yıllık aranın ardından Sniper Ghost Warrior Contracts ile geri dönecek. Oyun, 22 Kasım 2019 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here