Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Tekken World Tour 2019‘da, Tekken serisinin yapımcısı Katsuhiro Harada, oyuna yeni gelecek şeyleri duyurmak için sahneye çıktı. Kalabalığın ve tüm Tekken 7 oyuncularının heyecanlanacağı yeni tanıtım videolarını bizlere sundu.

Bu tanıtımlardan ilki daha önce duyurulmuş olan Leroy Smith adlı karakterin oyun içi görüntüleriydi. Leroy Smith ailesi çeteler tarafından öldürülen ve Wing Chun eğitimi alıp çetelere kin besleyen yeni karakterimiz. İçerisinde birçok dövüş sanatı bulunan Tekken 7’ye hepimizin Ip Man‘dan bildiğimiz Wing Chun da dahil oluyor!

Bir sonraki heyecanlandıran tanıtım ise, eski oyunlarda bulunan ve bir çok kişinin sevdiği Ganryu isimli sumocu karakterin oyunda yerini almasıydı.

Bu iki tanıtımı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şu anda Leroy Smith ve Ganryu karakterleri Season Pass 3 sahiplerinde gelmiş olmakla beraber, DLC olarak satın alınabilir. Ayrıca oyun içinde hareketlerin Frame Data’sını görebilmek için de bir DLC sunuldu.

Turnuvada olan üçüncü tanıtım ise Fahkumram isimli, Tayland‘lı yeni karakterin tanıtımı oldu. Kendisinin oyuncularla ilkbaharda buluşacağı duyuruldu. Fahrumram’ın tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here