Bir başka sevilen Japon manga serisi daha Netflix aracılığıyla yenileniyor. One Piece mangası, live-action olarak Netflix tarafından uyarlanıyor! Projenin başlangıç açıklamasından üç yıl sonra, Netflix resmi olarak son derece popüler bir manga serisi olan One Piece’in 10 bölümlük, live-action formundaki ilk sezonunu sipariş etti.

Dizinin yaratıcısı Eiichiro Oda; “2017’de bunun prodüksiyonunu duyurduğumuzu biliyorum ama bunlar zaman alıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş sahne arkasında ilerliyor ve görünüşe göre büyük bir duyuru yapabilirim: Dünyanın önde gelen akış eğlence hizmeti Netflix, bize büyük prodüksiyon desteğini verecek! Bu çok cesaret verici. Hikaye Sezon 1’in 10 bölümünde ne kadar ilerleyecek? Lütfen biraz daha sabırlı olun ve bizi izlemeye devam edin!!” şeklinde bir tweet atarak dizinin resmi bir duyurusunu yaptı.

Eiichiro Oda, yürütücü yapımcılık görevini showrunner Steven Maeda ve yazar Matt Owens ile üstlenecek. Tomorrow Stüdyoları adına Marty Adelstein ve Becky Clements da baş yapımcılar olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here