Robert De Niro ve Al Pacino‘nun başrolünde yer aldığı yeni Martin Scorsese filmi The Irishman, süresi nedeniyle birçok tartışmaya neden oldu. Zira üç buçuk saat uzunluğundaki filmi izleyen çoğu kişi, bu filmin neden bir dizi olarak yayımlanmadığını merak etti.

İşte Martin Scorsese, uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ancak şirketler tarafından filmin hayat geçirilmesi konusunda çeşitli engellere tabi tutulan bu film hakkında tüm bu tartışmalara son vermek için bir açıklamada bulundu ve filmin neden bir dizi olarak çekilemeyeceğini anlattı:

Bunun uzun bir hikaye olduğunu iki sezonun üzerinde devam edebileceğini söyleyebilirsiniz. Bazılarının bundan bahsettiğini duydum. Kesinlikle hayır. Bunu hiç düşünmedim bile. Çünkü bu filmdeki asıl nokta, yoğunlaştırılmış detaylarında. Sonuna kadar giderek artan bir etkisi var. Bunun anlamı, başından sonuna tek oturuşta izlemeniz gerektiği. Dizi fikri harika. Karakterleri geliştirebilir, dünyaların yeniden yaratabilirsiniz. Ama bu durum The Irishman için doğru olmaz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here