Matrix 4’ün oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor ve kadroya katılan son isim Lambert Wilson oldu. Wilson, elbette Matrix Reloaded’da olduğu gibi Merovingian olarak geri dönecek. 

Merovingian karakterinin daha önce var olan en eski programlardan biri olduğu söylenmişti. Bilgi kaçakçısı olan Merovingian, karısı Persephone (Monica Bellucci) ile birlikte bir suç sendikası yönetmektedir. Merovingian’ın artık ihtiyaç duyulmayan programlar için güvenli bir sığınak görevi üstlendiği geçmişiyle birlikte 4. filmde önemli bir yer alabileceği konuşuluyor.

Lana Wachowski’nin bu kez tek başına yazıp, yönettiği The Matrix 4’ün 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime gireceği de duyuruldu. Yeni filmin kadrosuna Jonathan Groff, Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Neil Patrick Harris ve Toby Onwumere‘nin katıldığını daha önce öğrenmiştik.

Ayrıca Matrix 4’e yeni katılan bir isim daha açıklandı. Sense8 dizisinde Dani karakteri ile tanıdığımız Eréndira Ibarra, Matrix 4 kadrosuna dahil oldu. Matrix 4’ün yapımcısı Lana Wackowski, Sense8 dizisinden Max Riemelt‘i kadroya kattığını duyurması ardından rol arkadaşı Eréndira Ibarra‘yı da ekibe dahil ettiğini açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here