Sony’nin oyun konsolu PlayStation’ın abonelik sistemi olan PlayStation Plus’ın, 2020 Ocak ayında ücretsiz olarak vereceği oyunlar belli oldu. 2020 Ocak ayında Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Goat Simulator‘ı ücretsiz elde edebilirsiniz. Şimdiye kadar bu iki güzel oyunları oynamadıysanız 7 Ocak’tan itibaren indirebilirsiniz. Her iki oyunu da 7 Ocak’tan 3 Şubat’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Uncharted: The Nathan Drake Collection

7 Ocak Salı gününden itibaren PlayStation kullanıcıları için Bluepoint Games tarafından geliştirilen Uncharted: The Nathan Drake Collection‘ı ücretsiz olarak elde edebileceksiniz. The Nathan Drake Collection’ın içerisinde; Uncharted: Drake’s Fortune, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake’s Deception gibi PlayStation 3 oyunları yer alacak.

Goat Simulator

PlayStation Plus’ın 7 Ocak Salı günü PlayStation kullanıcılarına özel ücretsiz olarak vereceği ikinci oyun Goat Simulator olacak.

Goat Simulator oyununun geliştiricisi, oyun hakkında şunları söyledi: “Yapmanız gereken şey, bir keçi olarak yapabildiğiniz kadar fazla hasara yol açmak. Eski tarz paten oyunlarına benziyor. Ancak patenci olmak yerine bir keçisiniz ve çeşitli numaralar yapmak yerine bir şeyleri kırıyorsunuz. Şık bir şekilde bir şeyleri yok edin ve daha fazla puan kazanın!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here