Muhteşem karakterlerde, muhteşem filmlerin olduğu doğru. Lakin ne yazık ki her oyuncu oynadığı rolü yahut filmi beğenmiyor. Öyle ki bazı oyuncular, bazı rollerinden ve oynadıkları filmlerden gerçekten pişman. Biz de serimizin bu bölümde, oynadığı filmi ya da rolü beğenmeyen oyuncuları ve onların neler söylediğini ele aldık.

1. George Clooney – Batman & Robin Filminde Batman

“O dönemde bu rolün kariyerime yardımcı olacağını düşündüm. Ancak her şeyin tamamen farklı olduğu ortaya çıktı. Açıkça söylüyorum: Seriyi mahvettiğimi düşünüyorum.”

George Clooney, şimdiye kadarki en kötü Batman olduğunu düşünüyor ve aslında eleştirmenler de ona katılıyor. Tüm bu faciadaki yegane iyi şeyse bu rolün Clooney’i kendisini birçok Oscar adaylığına götürecek daha iyi roller seçmesine yardımcı olmuş olması.

2. Halle Berry – Kedi Kadın Filminde Kedi Kadın

Bu korkunç filmde oynamam için bana fırsat tanıdığı için Warner Bros.’a teşekkür etmek istiyorum. Kariyerim için gerekli olan şey buydu: Zirveden dibe doğru gidiyor.

Halle Berry’nin bu rolü ile Altın Ahududu ödülünü alırken söylediği cümle tam olarak bu. Aslında bu rolü ilk aldığında hepimiz heyecanlıydık, ne yazık ki hayaller hayatlar olan bir filmdi.

3. Kate Winslet – Titanik Filminde Rose

“Her sahnede ‘Gerçekten? Gerçekten böyle mi oynadın? Aman Tanrım…’ diyordum. Özellikle Amerikan aksanım, onu dinlemeye dayanamıyordum. Çok kötüydü.”

Kate Winslet spesifik olarak filmi ya da karakterini sevmiyor değil, sadece onu oynayış şeklinden memnun kalmamış. Oysa biz çok sevmiştik.

4. Brad Pitt – Sessiz Düşman Filminde Francis Austin McGuire

“Hayatımda gördüğüm en sorumsuz film çekimiydi. Tabii ona bir film çekimi diyebilirsek.”

Brad Pitt bu filmi ‘keşke oynamasaydım’ listesinde saklıyor. Yaptığı bir röportajda Brad Pitt filmin iyi olmadığını ve içinde yer almaktan ne kadar pişman olduğunu da dile getirmişti.

5. Robert Pattinson – Twilight Serisinde Edward

Senaryoyu ne kadar dikkatlice okursam, bu adamdan o kadar nefret ediyorum. 108 yaşında bir bakire, muhtemelen bazı sorunları var.

Kendisine ciddi bir fan kitlesi toplayan Twilight serisinin Edward’ını canlandıran Robert Pattinson da karakterinden cidden nefret edenlerden ki bizce de haklı. Hayallerinizi yıktığımız için kusura bakmayın.

6. Ben Affleck – Daredevil Filminde Daredevil

“Bu evrenden başka bir film üzerinde çalışmak ve işleri doğru zamanda yapmak istedim. Daredevil’den nefret ediyorum.”

Aynı zamanda beğenilmeyen bir Batman olan Ben Affleck, Daredevil’deki rolünden gerçekten utanıyor. Oyunculuğunun kötü olduğunu ve karakteri yeterince geliştiremediğini de düşünüyor.

7. Jennifer Garner – Elektra Filminde Elektra

“Gerçekten çok kötüydü ama oynamak zorundaydım. Daredevil filmindeki kontratımda yazıyordu.”

Daredevil’dan bahsetmişken, onun bir diğer kurbanı da Jennifer Garner. Zira o filmde Elektra olarak rol almasından sonra karakterinin solo filminde de oynamak zorunda kalan Garner; filmden de, karakterinden de haz etmiyor.

8. Sean Connery – James Bond Filminden James Bond

“James Bond’dan her zaman nefret ettim. Onu öldürmek istiyorum.”

Aslında serinin hayranlarının çoğu Sean Connery’nin tarihin en iyi James Bond’u olduğunu düşünüyor lakin Connery’nin kendisi bu süper ajandan hiç ama hiç hoşlanmıyor.

9. Shia LaBeouf – Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı Filminden Mutt Williams

“İnsanların gerçekten sevip, taktir ettiği bu efsane filmi ben mahvettim.”

Shia LaBeouf bu filmdeki oyunculuğunu beğenmiyor ve diğer Indiana Jones filmlerindeki standartı tutturamadığını düşünüyor.

10. Daniel Radcliffe – Harry Potter ve Melez Prens Filminde Harry Potter

“Bu filmde pek iyi değilim… Oyunculuğumdan nefret ediyorum. Oyunculuğum çok tek düze ve seyirciye yansımıyor.”

Merak etmeyin, Daniel bu seriyi sevmiyor değil. Sadece bu filmdeki oyunculuğunu sevmiyor. Yoksa Harry Potter’ı sevmemek elde değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here