1 Kasım günü BlizzCon 2019’da net ve detaylı bir şekilde duyurulan Blizzard’ın sevilen oyunu Overwatch’ın 2. oyunu olacak Overwatch 2’den 2 saatlik oynanış videosu yayımlandı. Devam oyununda oyunun hikayesini ön plana çıkartmayı planlayan Blizzard, co op tabanlı görevlerle oyuncuların karşısına çıkacak. BlizzCon 2019’da oyunu deneyip videosunu çeken basın mensuplarından Oh Nickel isimli YouTuber, oyunun nasıl bir halde olduğunu gösterdi.

Öncelikle bu videonun oyunun final sürümüne ait olmadığını belirtelim. Overwatch 2 için yayımlanan oyun açıklaması ise şu şekilde;

Oyuncular Overwatch 2’de dünyayı çevreleyen korkunç tehditlerle başa çıkabilmek için işbirliği görevlerine katılarak takımlar oluşturan, güçlerini arttıran ve birbirlerine destek olarak ayakta kalmayı başaran dünya kahramanlarının rollerine bürünecek. Rekabetçi Overwatch’ın evrimleşmiş yeni halinde oyuncular, birbirleriyle de savaşmaya devam edecek ve var olan başarımları ile loot koleksiyonlarını daha da ileri taşıyacaklar. Oyunun yeni kahraman listesi, yeni jenerasyon kahramanları, uluslararası ölçekteki yeni haritaları ve ilk kez oyunda yer alacak Push haritası ile Overwatch dünyasının sınırları daha da genişleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here