Resident Evil 3 Remake için yeni bir fragman daha yayımlandı. Daha önce yayımlanan fragmanda gözler Nemesis‘i aramış ancak bir önceki fragmanda azılı düşmanımız Nemesis’i görememiştik. Capcom bu sefer Nemesis odaklı yeni bir fragman yayımladı. Resident Evil 3 Remake Nemesis fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu fragmanın dışında Capcom oyunda yer alacak karakterleri ayrıntılı bir şekilde tanıttı. Oyunda yer alan karakterler dışında düşman türlerinin de açıklandığı bir blog yayımlandı. Yayımlanan bloga ve yeni ekran görüntülerine bu bağlantı üzerinden göz atabilirsiniz. Geliştirici ekip Nemesis’in yapay zekası ile ilgili bazı bilgiler paylaştı. Resident Evil 2’de oyun haritasında aynı yerlerde karşımıza çıkan Mr X’in aksine, Nemesis belirli yerlerde karşımıza çıkmayacak. Nemesis biz oyunda ilerlerken sürekli haritada bulunacak ve hiç beklenmedik yerlerde karşımıza çıkacak. 

3 Nisan 2020’de piyasaya sürülecek olan Resident Evil 3, Xbox One’da 43.01 GB yer kaplayacak. Resident Evil 3 için 21 .93 GB boyutunda bir alan gerekecek. Resident Evil 3 Remake’in çok oyunculu modu Resident Evil 3 Resistance ise 20.47 GB alana ihtiyaç duyacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here