Serinin dokuzuncu filmi olan “Rise of the Skywalker” için daha önce bir fragman yayımlanmış ve içeriğiyle birlikte ortalığı zaten karıştırmıştı. Şimdi ise film için yeni bir fragman yayımlayıp, Star Wars hayranlarının duygularına dokunuyorlar.

Daha önceki yazımda da söylediğim gibi, Disney elinden çıkan bu filmler, her ne kadar büyük bir grup hayran kitlesini memnun edemiyor olsa da, biz Star Wars hayranları asla akıllanmayıp tekrar ve tekrar bu filmlere şans vermeye devam ediyoruz. Her seferinde, “bir sonrakine gitmeyeceğim” desem de bu fragmanda da olduğu gibi nostalji damarıma basıp, “bak, burada böyle bir şey oluyor. Kaçırmak istediğine emin misin?” diye soruyor Disney ve ben de kendime engel olamıyorum.

Bu fragmanda da, umursamaz bir şekilde izlerken, bir anda Palpatine’in konuşmasıyla tüylerim diken diken oldu fakat beni asıl bağlayan kısım, kesinlikle, C-3po’nun sahnesi oldu. Fragmanla birlikte, çıkış tarihi de bildirilen Rise of the Skywalker, 20 Kasım‘da sinemalarda olacak ve fragmanda belirtildiğine göre, bütün saga’nın son filmi olup, her şeye noktayı koyacak. Buyurun fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here