Keanu Reeves gerçekten bu sene her yerde! Nickelodeon’ın sevilen çizgi filmi Süngerbob, bir kez daha yeni bir filmle beyaz perdedeki izleyicileriyle buluşacak. SüngerBob KarePantolon: Firarda filminde SpongeBob’un en yakın dostu Gary’nin ortadan kayboluyor.

Son zamanların en popüler oyuncularından Keanu Reeves’in de kahramanları arasında yer aldığı SüngerBob KarePantolon: Firarda filminin konusu şöyle anlatılmış:

“Çizgi diziden önceki zamanlara döneceğimiz film, SüngerBob’un Kamp Coral’a bir yolculuğa çıkmasını hikayesinin odağına alıyor. Orada yeni arkadaşlarla tanışacak olan SüngerBob’un evcil sümüklüböcek dostu Gary, Poseidon tarafından kaçırılır ve Atlantic City’deki Lost City’ye götürülür. SüngerBob, yeni en yakın dostu Patrick ile birlikte Poseidon’un şeytani planları işlemeye başlamadan önce Gary’yi kurtarmalıdır.”

Filmin yönetmen koltuğunda Tim Hill oturuyor, senaristliğini ise, Kung Fu Panda serisi ile tanıdığımız Jonathan Aibel, Glen Berger, Jordan Dunn, Michael Kvamme gibi isimlerin imzası bulunuyor. Filmin seslendirme kadrosunda, son olarak The Farewell ile başarılı bir performansa imza atan Awkwafina, Tom Kenny (SüngerBob), Bill Fagerbakke (Patrick Star), Clancy Brown (Bay Yengeç), Lori Alan (Pearl), Mr. Lawrence (Plankton), Rodger Bumpass (Squidward) gibi isimler yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here