Yönetmen koltuğunda War & Peace ve Peaky Blinders dizileri ile tanıdığımız Tom Harper’ın oturduğu, senaryosu Jack Thorne kaleme aldığı ve başrollerinde Eddie Redmayne ile Felicity Jones‘u bir kez daha bir araya getiren The Aeronauts filminden yeni bir fragman paylaşıldı.

Yurt dışında Amazon Prime aracılığıyla online olarak izleyicileriyle buluşacak olan The Aeronauts, ülkemizde 6 Aralık’ta sinemalarda dönmeye başlayacak. Amazon Prime’da ise 20 Aralık’tan itibaren izlenebilecek.

Filmin konusuna gelirsek, söyle tanımlanmış: The Aeronauts, pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher’ın sıcak hava balonu ile keşif yapmaya çalıştıkları sırada hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi konu ediyor. Pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher 1862 yılında daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği bir şeyi denemeye karar verir. Göklerin sırlarını keşfetmek isteyen ikili sıcak hava balonu ile daha önce hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkmaya çalışır. Gökyüzünde nefes kesici keşifler yapan Wren ve Glaisher atmosferin en yüksek noktalarına ulaştıklarında hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here