Matt Reeves‘in yönetmenliğini üstlendiği The Batman filminin Catwoman’ını canlandıracak oyuncu belli oldu. Başrolünde başarılı ve ideal çene kemikli Robert Pattinson‘ın Bruce Wayne’i canlandıracağı filmde Batman’in duygusal olarak bağlı olduğu karakter olan Catwoman’a yıldız oyuncu Zoe Kravitz hayat verecek!

Peki Zoe Kravitz’i nereden mi tanıyoruz?  Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’da Leta Lestrange ve Big Little Lies’da Bonnie Carlson olarak izlediğimiz, ayrıca Mad Max: Fury Road, X-Men: First Class gibi yapımlardan tabii ki.

Catwoman’a, Christopher Nolan’ın Dark Knight serisinde Anne Hathaway hayat vermişti. Ayrıca Gotham dizisi ile Camren Bicondova, Batman Returns ile Michelle Pfeiffer, Catwoman solo filmi ile Halle Berry‘yi Catwoman olarak izlemiştik. Bakalım Zoe bizlere nasıl bir Catwoman performansı sergileyecek…

Catwoman Kim miydi?

Gerçek adı Selina Kyle olan Catwoman, kaotik Gotham sokaklarında kendini korumayı öğrenen yetim bir çocuk olarak yetişir. Kendini geçindirebilmek için hırsızlık yapan Catwoman, dövüş sanatlarını iyi biliyordur ve hırsızlık konusunda kendini geliştirmiştir. Bu özellikleri onu zaman zaman bir kötü kahramana dönüştürse de Batman ile hep dengesiz bir ilişkisi olmuştur. Zaman zaman bu dengesiz ilişkinin romantik hale geldiği de bilinenler arasında yer alıyor.

Robert Pattinson’ın başrolünde yer alacağı The Batman filminin ülkemizdeki izleyicileriyle 25 Haziran 2021 tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here