Ubisoft, geçtiğimiz yıl tanıtılan Tom Clancy’s The Division 2’de efsane bir indirim yaparak oyunu 269 TL’den yalnızca 13 TL’ye düşürdü. Oyuna bir şans vermeyi düşünenler için iyi bir fırsat olan bu indirim, kısa süreliğine geçerli olacak. Oyun hakkında bilgi edinmek isteyenler için video aşağıda;

Öte yandan 13 TL’lik satın alımın, oyunun yalnızca Standart Edition sürümünde geçerli olduğunu belirtelim. Bu noktada yeni gelecek olan DLC “Warlords of New York Edition” %45’lik bir indirimle 149 TL’ye, Ultimate Edition ise %25’lik bir indirimle 269 TL’ye satın alınabiliyor. Oyuna gelecek en büyük genişleme olan paketi olan “Warlords of New York Edition”, 3 Mart tarihinde oynanabilir olacak.

Bununla birlikte oyunun resmi satış ortaklarından biri olan Epic de oyunu benzer bir indirim politikasıyla birlikte satışa sunuyor. Epic üzerinde 3 Mart 2020’ye kadar sürecek olan indirimlerde ise Standart Edition 15,45 TL, Warlords of New York Edition 169,95 TL, Ultimate Edition ise 306,75 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Oyunun orijinal Ubisoft Store sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı ve Epic üzerinden satın almak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here