2017 yılında Oscar adaylıkları alan Mudbound filminin yönetmeni olan Dee Rees, önümüzdeki hafta Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapacak yeni filmi ile geri dönüyor. Netflix’te yayımlanacak ve başrollerinde Ben Affleck, Anne Hathaway ve Willem Dafoe gibi isimlerin yer aldığı The Last Thing He Wanted filminden Türkçe altyazılı fragman Netflix Türkiye tarafından yayımlandı.

Joan Didion’un aynı adlı romanındanDee Rees ve Marco Villalobos tarafından uyarlanan The Last Thing He Wanted’ın konusu ise şöyle; “Washington D.C.’de görev yapan tecrübeli bir gazeteci (Anne Hathaway), suçluluk duygusu nedeniyle babası (Willem Dafoe) için bir iş üstlenir. Bunun ardından, yazdığı öykünün kontrolünü kaybeden gazeteci, istemeden kendini hazırladığı haberin öznesi olarak olur ve İran-Kontra skandalı taşma noktasına geldiğinde kendini tehlikeli bir noktada bulur.”

Ben Affleck, Rosie Perez, Carlos Leal ve Toby Jones‘un da rol aldığı filmin yapımcılığını, yönetmen Dee Rees’le birlikte, Cassian Elwes ve Luillo Ruiz üstleniyor. The Last Thing He Wanted, 27 Ocak Pazartesi günü Sundance’te prömiyer yapacak ve 21 Şubat’ta Netflix’te gösterilecek.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here