The Umbrella Academy, Gabriel Bá tarafından gösterilen ve Dark Horse Comics tarafından yayımlanan, aynı şekilde Gerard Way tarafından oluşturulan ve yazılan, aynı çizgi roman serisine dayanmaktadır. İlk sezonda, açıklanamayan bir küresel olay sırasında doğan yedi çocuk inanılmaz güçler geliştirir ve onları dünyayı kurtarmak için eğiten bir milyarder tarafından kabul edilir. Hayatta kalan altı kardeş, babalarının öldüğünü öğrendikten yıllar sonra bir araya gelirler ve kendilerini kıyameti durdurmak için savaşırken bulurlar.

Birinci sezonu çok beğenilen The Umbrella Academy’nin ikinci sezonu yaklaşırken, kadroya 3 yeni oyuncunun katılacağı duyuruldu.

Ritu Arya, Yusuf Gatewood ve Marin Ireland, The Umbrella Academy’nin ikinci sezonu için Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, ve Justin H. Min‘den oluşan kadroya katılmaya hazırlar.

AMC kanalında yayımlanan Humans serisindeki rolüyle tanıdığımız Arya, kadroya durumun gerektirdiği kadar parlak ama klinik olarak deli olabilen bir bukalemun olan Lila olarak katılıyor.

Good Omens‘deki rolüyle tanıdığımız Gatewood ise, asla kendisini kanıtlamasına gerek olmadığını düşünecek kadar öz güvenli lider Raymond olarak karşımıza çıkacak.

Son olarak Ireland ise karşımıza yanlış sebeplerden dolayı genç evlenen, korkusuz Teksaslı bir anne olan Sissy‘yi oynayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here