Sektörün dev şirketlerinden biri olan Netflix, roman serisinden uyarlanan The Witcher dizisine animasyon film çekmeyi planlıyor olabilir. Henüz resmi bir onaylama gelmese de, bazı kaynaklara göre The Witcher’a bir animasyon filmi gelecek. Filmin adı ise The Witcher: Nightmare of The Wolf olacak.

Filmin senaristi için The Witcher dizisinin ilk sezonunda imzası bulunan Beau DeMayo ile anlaşma yapılmış olabileceği belirtiliyor. Henüz The Witcher animasyonu için bir yönetmen belirlenmedi. Ayrıca filmin konusu hakkında bir açıklama yapılmadı. Filmin hangi zaman dilimini ya da konuyu ele alacağı da bilinmiyor. Lakin tahminler dizinin 1. sezonu ile 2. sezonu arasındaki dönemi ele alacağı yönünde! Ancak dizinin ikinci sezonuyla aynı dönemde izleyicileriyle buluşacağı söyleniyor.  Ek olarak ise Geralt’ı yine Henry Cavill’ın seslendirmesi bekleniyor.

The Witcher’ın ikinci sezonu 2021 yılı içerisinde izleyicileriyle buluşmuş olacak. Ancak hem animasyon filmi, hem de dizi için tam tarih belirlenmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here