ürün tanıtım şiltelik NT Bu ürünler hakkında

Admin

Administrator
Yönetici
daha fazla bilgi bulabilirsiniz Şimdilik benden bu kadar Kendinize çok iyi bakın ürün hakkında ne düşünüyorsunuz mutlaka bana yazın şu operasyon benim çok hoşuma gitti Tekrar bakın şöyle kapıyorum ve sanki de ajandan varmış gibi bu da gerçekten çok kasıyor yoluma devam ediyorum Kendinize çok iyi bakın Buradayım atsın birçok bugüne kadar Sizler anlattım ama böylesini gördünüz de düşünmüyorum bakan elimi tuttuğunda düşünebilirsiniz Ya bunun özelliği olabilir ki standart kapalı bir dizüstü bilgisayar Şimdi ben size Bunun nasıl bir fark yarattığını net bir şekilde göstereceğim bakın açıyorum içinden bir şey çıkmadı değil mi Nerede var 12 buçuk 71 ekran var ama bakın ekranda bir şey fark etmiş olabilirsiniz Arkadaşlar ekran hapisten Kabil salıyor her an kayıt oluyor biliyor musun ekran Aslında tamamen dokunmatik kavisli OLED ekran 2,5 çözünürlüğünde ve klavye çıkartıp Eğer bu aleti kavisli ekran ile bu şekilde kullanmak isterseniz 17 inçlik bir görüntüye de kavuşuyor gördüğünüz gibi şu anda klavyesi ile kullanabildiği 17 inçlik bir ekrana mı

oluyor Ne yapabiliyorum Ya ben böyle dikine kullanmayacağım dedim yatayla kullanacağım dedim yatırıyorum bunu klavye ayırıyorum ve 2 tane farklı ekranım oluyor 2 ekranda da şu anda farklı içerikleri görüntüleyebilirim mesaj yukarda bir video açalım Bunu tam ekran yapmıyorum Tabii söyleyeyim ben size gördüğünüz gibi yukarıda video oynatıyorum aşağıda da ne yapıyorum websitesinde gezip özelliklere bakmaya devam ediyorum şimdi şöyle bir durum var katlanabilir ekranlı birçok cihaz gördük ve şunu net bir şekilde söyleyebilirim olay kapına gelir olmasın da değil diyeceksiniz ki Nasıl yani katmanı olmasaydı bunu yapabilirler miydi olay o değil makineye sahip oluyorsunuz Bu arada küstün kızılötesi ile yüz tanıyan kamera yerleştirilmiş durumda Ama yok benim için bu gitti derseniz alttan klavye çıkardığınızda katlanabilir ekranlı devasa bir sisteminiz oluyor 17 inç ekran elinizde sunuluyor bu şu ana kadar katlanabilir ekranlı cihazlarda gördüğüm en iyi Konsept olabilir evet ekranı katılamazsınız Yani bu özelliklerinden faydalanmaz sanız da

büyük ekranınız var fonksiyonel bir cihazınız varil açmak zorunda değilsiniz şu şekilde de fonksiyonel bir dizüstünün giderse sunuluyor ama klavye çıkardığınızda da çok daha fazlası emrinizde oluyor Daha küçük alanda daha fazla iş yapabileceğiniz şekilde de bu ekranı özelleştirme biliyorsunuz bakın dar alanda O yediğin için ihtiyacınız var mesela işinizi özel kavisli yapısı ile değiştirdim Bu arada şunu söyleyebilirsiniz yakınlaşmanız Ayakta duruyor diye ekranı açtığınızda arkada durmasını sağlayan özel bir ayak yapısı inşa edilmiş sayısında ekrana yerleştir e biliyorsunuz bakın Ne oldu şimdi 17 inç ekran tam olarak fonksiyonel bir şekilde karşıma geçti ve kullanabilir oldum gördüğüm en özel makine olabilir gerçekten de geleceğim Bize Neler sunacağını gösteriyor ve katlanabilir ekranlar geldi hayatımızda neler değişir diyorduk ya işte katlanabilir ekranların fonksiyon olarak hayatımızda neleri değiştirebileceğini çok iyi bir örneği bu dizüstü bilgisayarlar bundan sonra çok daha farklı olacaklar Evet bu videoda hızlı bir şekilde Asus'un yenilikçi