anlattım sorunları atmamıza sağlayabilir

Admin

Administrator
Yönetici
Tabii bu yöntem Teknik olarak önümüze uzatmıyor Çünkü yine mesela 80 Yıl yaşamış olacaksınız ama o 80 yılın yaydığınız süreyi katlayarak Araştırmanızı sağlayabilir O da bir yerde ölümü aldatmak ve bir şey oluyor ama kronik teknolojisinin şu anda büyük oranda bir sahte bilim olarak görüldüğünü Ve henüz pratik ve işlevsel bir yolunun bilinmediğini hatırlatmak isterim bir benzerini ölümü Fizikle kandırarak yapabiliriz Görelilik teorisi çerçevesinde Işık hızına yakın hızlarda hareket edenler için veya çok büyük kütleli cisimlerin etrafında zamanın yavaşladığını biliyoruz belli bir uzay zaman bölgesindeki zamanı daha hızlı geçirmek istediğimizde bunu bilecek mi astronomik patikada spesifik mi hızla ilerleyerek Geleceğe Yolculuk yapabiliriz yine ömrümü Uzamaz ama biyolojiyi fizikli aldatmış oluruz diye giden yolda son bir opsiyon Mühendislik yani makinalarla birleşmek birkaç yolu olabilir bilinç aktarımı yani bırakın bedeni Biz olsun ama bir başka Beyler veya bilgisayarda depolama ya devam edelim Ama tabii bu birçok varsayım da beraberinde getiriyor mesela

Organik ve inorganik bilgisayar kiplerinde birebir kodlayabilir miyiz bir başka biriyle aktarabilirmiyiz aktara bilirsek aktarım sonrası oluşan pirinç yine biz olur muyuz farklı Bir bedende aynı geçmişe veya deneyimlere sahip olur mu Bunları bilmiyorum ama bu konulara ilgi duyuyorsanız abone olup bildirimleri açmayı unutmayın çünkü çok yakında bunlarla ilgili videolar da gelecek Mühendislik yoluyla ölümsüzlüğün için gibi yolu biyomekatronik olabilir yani eskiyen parçalarımızı mekanik versiyonları ile değiştirmek aynı işi yapabilmeli becerebilirsen madde ve enerji alışverişinde bulunabilir Bu alanda yapılan araştırmalar genel bir bakış zamanla bunların daha spesifik noktalarına da mutlaka gireriz Özellikle merak ettikleriniz varsa yorumlarda bizlerle paylaşmayın lütfen unutmayın ama özetle görebileceğiniz gibi eğer ki bir şekilde sözlü istiyorsan yaşlanmaya hastalıklara tramvaya ve çevreye hüküm etmemiz gerekiyor Biz bunu başardığımız günü görür müyüz bilemiyorum ama bildiğim bir şey var geçmişte yaşamış ve artık aramızda olmayan bazı

kişiler bizlerin bunlardan bahseder bilmesinin mümkün kılacak bilimi ve teknolojiyi geliştirirler ve Bence sırf bilime ve insanlığa kattıkları sayesinde onlar çoktan ölümsüz oldular belki de ölümsüz olmak için sadece bir bedenin yaşaması şart değildir belki de fikirlerini ortaya konan eserlerin yaşaması hepimizin kolayca erişebileceği bir ölümsüzlük türüdür Belki de ölümsüzlüğünü Fazla uzakta aramak gerekmiyor dur ne dersiniz Size de yansıyor şu anda elimde şu anda yani 30 bin defa denenmiş bir operasyondan bahsediyorum Arkadaşlar bu Gerçekten müthiş şimdi nasıl müthiş bazı Seni arıyorlar var Ne çabuk senaryoları sizlere göstereyim öyleyim tam ekran görmüş olduğunuz gibi tam ekran süper başka bir seni arıyor var şurada kısa bir yol var ya anlatacağım O kadar çok fazla şey var ki bakın mesaj Şimdi de üstü ayrı altı ayrı Yani yukarıda Ne yapalım Mesela bir işte video isteyebiliriz şarkı değil de biz veya ben bir YouTube videosu açtım aşağıda da ben bu Videoyu izlerken sanal bir klavyeli bu klavyede istediğim gibi değiştirebiliyorum Bu arada kapata