arkadaşlar için Samsung bayağı özellik

Admin

Administrator
Yönetici
eklenmiş Mesela şey modu var bu kılıf varsa cihazda eksozunda açılsın özellik gelmiş ya da HD Emay falan bağlantı kurulunca cihaz renk moduna geçtim bu özellikler gelmiş olabilir Benim günlük hayatında bu odunu yani masaüstü bilgisayar gibi Android Samsung Android kullanma modunu arkadaşlarım var onun hoşuna gidecektir bu kılıf varsa cihaz hep tek çalışsın özelliğim gelebilir 11124 14.6 aynı değil hepsinde Gorilla Glass 5 var demiştim Bu gördüğünüz tablet 8 en küçük kardeşin ekranı bildiğimiz gayet güzel bir şey ama ekranlar Plus'da başlıyor 12.4 inç olanın 2008'de 1752 çözünürlükte Süper amoled ekranı var 14.6 olan büyük en büyük kardeşin 2 1960'a 1848 Pixel girmiş özürlü var bu iki büyüğünün ekranları ama Red Kit ama gayet bilgisayarla tableti telefonda süper iyi çalışan bir teknoloji Tabii ki bunun da bu ekran çok tatlı şey güzel haber 3 model dedi 120 bütün ekranlar 120 değil Amoled ekranda olan bunu büyük kardeşlerden ekranlarında eşdeğer desteği de var bunun hepsi çok bir şey değişir mi tartışılır Ama tabii niye bir özellik olmasın Ben

burada evet hani şey ayrı bir tartışma konusu tablet günümüzde ne kadar anlamlı açıkçası Hani Evet telefonların büyüklükleri tablete eskisi kadar anlamlı kılmıyor telefon çok işini yapıyor tabletin ama yine de büyük ekrana geçtiniz mi bir şeyler yapmanız gerekiyorsa hep büyük ekran Evet büyük ekran Tabii orada şu var büyük ekranlı Artık tek bir uygulamaya yazmak için değil de birden çok uygulamalara işte belki de eksozunda ya da Samsung'un kendi çoklu pencere modları ile birden çok uygulamayı büyük ekranda kullanmak lazım ki bu ekran taşımanın bir anlamı olsun ya da size şunu söyleyebilirim ben bir tablet kullanıcısı olarak kendime 11'e artık büyük kardeşlerden 12 inçlik 14 Fazla büyük otobüste uçak koltuğunda renk olduğunda Fazla büyük olabilir yani yanaşabilir ya da yanındakilerin bakışları çok fazla sizin cihazınızda olacaktır 11 değil de 12.4 olan ortanca Kardeş bana daha anlamlı geliyor almışken Adem Büyük ekran geçiyoruz desin şeye geçilebilir Hani biraz daha büyüğüne geçilebilir hele öyle ofiste Ben bunu sabit

kullanacağım Atladığımız bir detay bunun içinde 8000 amper pil var büyük kardeşin de 10.000 10.000 90 saat en büyük de 11.200 evet Hani bir ömür için şunu söyleyebilirim kullandığınızda tableti yani 1 iş günü oyun falan da dahil bir iş günü rahatlıkla fark bir gün rahatlıkla karşılanıyor ama 24 saat gibi düşünmeyin Ben de iş günü olarak bu şeye göre bağlı değişiyor Hani kullanım tarzınız oyun diyorum Ama ben kendi kullanımında 1 gün 2 gün çok rahat kendi kullanamam da yaşadım Tabii ki var ama büyük ekran ona göre çok fazla seçeneğiniz yok tablette kalacaksın ağabeyinin güzel modelleri var ama Android Android işletim sistemi Samsung olarak da bir süredir bu baya düz bir tasarıma geçtiler işte ne arkada bir çıkıntı Eylül ilk günlerinde 11 bin 500 lira ile 14 bin lira arasında değişen fiyatlar var 11500 en düşük gördüm fiyatlı Evet söyle 11 inç büyük bir tablet 11500 en buçuk bir hafta daha büyük kardeşi E8 Plus tablet 8 Plus yine Ayşe gezi değişen fiyatlar 13700 c16000 0 arasında değişen fiyatlar buldum en büyük kardeş 14 inç olan E8 Ultra