biliyorum da aşağıda da notlarımı alabilirim

Admin

Administrator
Yönetici
bir toplantıya katılabilirim şurada kamera var kızılötesi var Ne yapıyorsun anlayabiliyor O nedenle gerçekten çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim diyelim ki ben sana aldık klavye değil de işte fiziksel bir klavye istiyorsan bu klavye zaten dizisinin eraber geldiği için ne yapıyorum bunu koyuyorum aşağıdaki pencere yukarıya çıktı Ben bunu kullanan klavyeyi hemen tercih edebiliyorum arkadaşlar klavye tekrar kaldırdım şuraya tıkladım bu sefer suç mu bir Pencereye geçtim bakın yani Maltepe ESC giyim konusunda hakkaten sınırları zorladı ımızın söyleyebilirim şu anda 3 tane Pencereye kullanabiliyorum Arkadaşlar şöyle de bir durum var Yani bu dizüstü bilgisayarı bir daha sana bir sunum bilgisayarına çevirebiliriz şöyle koyduğumuz zaman yani kamera solda olacak şekilde şunu kaldırdığımız zaman görmüş olduğunuz gibi siz bunu bir sunum cihazına dönüştüğüne biliyorsunuz Hatta böyle de kullanabilirsiniz yani bu klavyeyi İlla oraya takmak zorunda değilsiniz kablosuz olarak da zaten bu klavyeyi şu anda kullanabiliyorsunuz ya bu beni gerçekten

çok mutlu ettin Sevgili dostlar Burada bazı Tek Tek bilgiler konusunda de sizi bilgilendiririm mesela işlemci merak ediyor olabilirsiniz Asus son teknoloji bir ekran kullanıyor yepyeni bir katla Moments yapsın çok önemli bir mühendislik onu bizlere sunulmuş durumda Tabii ki işlemci konusunda oldukça iddialı İntel i10 ikinci nesil işlemcisi şu anda var çok özel bir grafik kalitesi ile karşımıza çıkıyor bu da sadece görüntü işte esneklik fonksiyon değil aynı zamanda iş yükünde kaldırabilecek bir dizüstü bilgisayar anlamına geliyor bu Bilgisayarın teknik özelliklerinin yine bildiğim açıklama kısmına sizlere daha fazla paylaşım sevgili olsak Burada da 17.3 inç tek bir palet yani Palet ne anlama geliyor O ne de ekran bunda ekran gerçekten çok iyi yani şu anda biz düşük ışıkta bir ortamdayız Ona rağmen şu ekranda bir şeyleri izlemek bir şeylere dokunmak Gerçekten müthiş bir deneyim şimdi onedin başına gelmiş biz bu ekrana isim olarak polis ne anlama geliyor biliyor foldable Şu anda Aslında 17 yaş için Monitörün var Onu iman Bilgisayar dil

diyebilirsiniz bakın buradaki bilgileri de sizlere aktarıyorum Yani şöyle düşünün 17 metrelik 10 imam bir Bilgisayarım var Masada seneye ihtiyacım var Lütfen ekledi arasında klavye ihtiyacım var şu anda bu ihtiyacımı karşılanıyor arkadaşlar ya da işte bir okuma moduna Ne çevirebilirsiniz yani ses şunu kapatıyorsunuz şu şekilde baktığınız zaman sanki bir kitap tutuyorsunuz işte bir sayfası burada bir sayfası burada kitabınızı veya gazetenizde okuyormuş gibi derginizi okuyormuş gibi de kullanabiliyorsunuz hakikaten beni çok heyecanlandırdığını söyleyebilirim Bu arada olay sadece hafiflik değil yani çok hafif olduğunu söyleyeceğim Zaten şu hareketi yaparsam ne kadar hafif olduğuna anlatmış oluyorum Onun dışında bir de görüntü teknolojiyle beraber ses teknolojileri konusunda da iyi bir partnerle beraber çalışıyor Gördüğümüz kadarıyla harman kardon ses sistemi var ve dolby atmos teknolojisinde destekliyor arkadaşlar Gerçekten beni çok heyecanlandırıyor bilgisayarla karşı karşıya Asus infa da sadece bu dizüstü bilgisayar değil birçok