gittiğini anlık olarak geçti üzerinden

Admin

Administrator
Yönetici
görebilecek bir daha fazla kişisel işte Bileceksiniz bunu Kilit ekranına en güzel özelliklerinden bir tanesi de şu yok hemen şu olayı da tamamlayalım ve buluş seçelim en güzel özelliklerinden bir tanesi de şu biliyorsun Odak var buradaki o da bizler değiştiriyorsunuz Sen iş uyku var Senin uyku moduna geçtiğinde buradaki kilit ekranında otomatik olarak daha önceden Yakın zamanda Daha fazlası da gelecekler haberiniz olsun şimdi ilk gelen en güzel özelliklerden bir tanesi de artık bildirimler değiştir mesela Cengiz ağabey diğer iki mesaj attı bu mesaj geldiğinde direkt olarak görmüş olduğunuz gibi al taraflar mesaj geliyor şimdi büyük telefonlar kullanırlar kullanırken elimiz yukarı atıp oraları kontrol etmek gerçekten zor oluyordu Ama artık bu şekilde bir sıkıntı kalmayacak görmüş olduğunuz gibi düz bir mesaj geldiğimde direkt altta mesajlara gidebiliriz Bu da güzel bir özellik olmuş diyelim müzik dinliyorsun Sana buradan bir müzik çalalım Benim de sevmiş olduğum Aleyna ben şu anda bir müzik çalıyor Tabii testler dolayı ben çıkıyorum şimdi Normalde büyük ekranlarda ne

oluyordu Şu yukarılara dokunarak yapmaya çalışıyoruz Bu tür bir iPhone 12 büyük bir ekran değil ama artık büyük bir ekrana sahip olsanız vapormax gibi modellerde daire 14 Şubat'ta direkt olarak buradan şarkının En sevdiğiniz kısmında gidebiliyorsunuz Bu da gerçekten güzel bir özellik olmuş yani Beraber hızlıca direkt olarak yukarıdan aşağı kaydırmak yine buraya girebiliyorsun kim 4'te Face dikey bir şekilde açıyor bundan sonra yatay bir şekilde çıkacak haberiniz olsun bu yakın zamanda tüm telefonlarda olacak 5 özelliğimiz nedir o da kart ile katili Tabii ki şu anda gösteremiyorum abi görselle göstereceğim artık eve son 6 ile beraber Araba kullanırken kart ve çok ciddi manada gelişmiş olarak karşımıza çıkacak Eğer araba kullanıyorsanız bu olsun Şimdi Hayır son altı yıla göre Akıllı Sana gittiğinizde Oradaki bir anlık olarak çevre biliyorsunuz Bunlar da güzel özellikler buradan direkt var sürdüm diyorsunuz Tabii buradaki kendi çeviri uygulamasını kullanıyor belli değiştirdik direkt buradan Türkçe yapabiliyorsunuz etkileyen böyle bir durak yok daha 116d beraber

Türkçede eklendi gayet güzel oldu görmüş olduğunuz gibi shift burada vardiya olarak anlık bir şekilde çevrenden için akıllı bağlantı özelliklerini galeriye girip devam ediyor Şimdi Cengiz'in galerisini alırsanız gidelim Ya da girmeyelim ben geleyim şimdi Cengiz'in galeride girdim çocuğum bak dediğime çok da bir şey yokmuş ama yani bir şey hiçbir yoktu Arkadaşlar şimdi buradaki Fotoğrafın üzerine net olarak uzun tıkladığınızda görmüş olduğunuz gibi hemen insanları seçiyor ve bunu kopyalayıp WhatsApp üzerinden herhangi bir yere gönderebiliyor veya yapıştıra biliyorsunuz ya da böyle tıklayın paylaş değil ardından paylaş seçeneği gelecek buradaki falan seçeneğine tıkladıktan Sonra yapacağınız şeyi direkt olarak buradaki resmini herhangi birisine göndermek burada değil ki Salih şifreyi Göstereceğim size kamera ile büyü de çektim Tamam hemen bu şifreyi bunu şöyle bir video çekiyoruz Siz dediğim gibi bunu manavda bir işte bir para birimi de yapabilirsiniz sabredebilirsin hiç fark etmez Şimdi arkadaşlar çekmiş olduğumuz videodaki