için 18 bin 500 lira Ama artık tablet daha

Admin

Administrator
Yönetici
çok eğlence için değil de belli bir iş için alınıyor gibi geldi aksesuarlar kılıf dahil ayrı satılıyor ama kalem Pakete dahil onu tekrar belasıyım bu güzel kılıf gelmeyecek yanında ama edinmenizi Hele bu söylediğin fiyatlar dans O da herhalde böyle bir kılıf edinmeyi düşünürsünüz Samsung'dan ya da başka yapıyorum ara Evet E8 Tamam Samsung'un Android tablet deneyimini güzel devam ettiriyor bir parantez açıp sizin meraklılara şunu söylemek isterim bu fiyatlar size yüksek geldiyse bizde Tabii Samsung'un A8 serisi var Bununla birlikte çıkmış ikinci Samsung telefon tablet serisi fakat şunu söylemem lazım asıa serisinde Alemde Belki de kalem sizin için ikna edecek özellik olacaktır hep 8 serisi tabletler güncel işlemcisi ile güncel depolama Sıramı kart desteği her şeyle Bence gayet tatmin edecek ama Plus ve oltaya özellikle ilgi göstersin Profesyoneller biraz büyük ekran Madem büyük olacak İyice büyük olsun diyorum öyle Ben video çektiğim için benim sesimle içeriklerin sesinin sözleşmesi Mesela benim yazdığım kitapları falan okuyorsanız özellikle

orada sanki benden dinliyor musunuz gibi duymanız kafanızın içindeki size Zor ama Anlatmaya çalışacağım Şimdi size 5 saniye vereceğim ve bu videonun başlığını sessizce okumanızı isteyeceğim O kitabı okuyormuş gibi hissediyorsunuz gerçekten de ya da iç diyalog adı veriyor ama herkes de bu özellik bulunmuyor yapılan araştırmalar yaklaşık %100 10'luk bir operasyonun de sahip olmadığını gösteriyor gerçekten de Twitter hesabımızdan bu yılın başlarında yaptığımız bir ankette insanlara ne olduğunu anlattıktan sonra hiç sese sahip olup olmadıklarını sordum ve %8 civarının herhangi bir Onu zaten daha önceki bir videoda anlatmıştım Onu bir kenara bırakıyorum burada iç monolog dan Veya kim zaman hiç diyalogdan söz ediyor yani Kendi içinizde kafanızın içinde duyduğunuz testten söz ediyoruz Peki nasıl oluyor dersiniz Yani bir insanın yoksa nasıl oluyor da bir cümleyi okunduğunda bir şey deneyin diyor yani o cümleyi nasıl anlıyor beyninde nasıl canlandırıyor bunu algılaması birazcık zor Çünkü yine daha önceden konuştuğumuz problemine geliyor Bu

benim ben de sizin tam olarak nedeniyle değildi hiçbir şekilde deneyimle yemem sizin kırmızı gördüğünüz de benim kırmızı gördüğümüz birebir aynı olduğundan hiçbir şekilde Emin olamayız İşte buna doğal ya problemi ya da saf deneyin problemi adı veriliyor Bunlar saf deneyimler Ama yine de bu kişilerle röportajlar yaparak Onların bir cümleyi okurken bunu nasıl hayal ettiklerini sorarak veya gündelik yaşamlarında erken nasıl çalıştınız sorgulayarak az çok zaten Bilim insanları da hem emoray makinesini kullanarak hem de sözlü röportajlar yaparak olmayan kişilerin Düşüncelerle daha az zaman kaybedip daha hızlı bir şekilde hareket dikkatinizi çekmek istiyorum buna bağlı olarak adam Adam çekirgeleri sevdiğini söyledi işte bu cümleyi okuduğunuzda sahip olsanız bile Denizin yüksekliğini yani şiddetini değiştirmeniz mümkün değil Yani bugün çok yoruldum gibi bir cümleyi Baktığımızda Kendinizi tanımak açısından bir perspektif kazandırma bilmiştir hiç sesiniz var mı yok mu Nasıl deneyim yiyorsunuz yazarken okurken Neler yapmayı tercih ediyorsunuz bunları bizlerle yorumlarda paylaşmayı lütfen unutmayın