serinleme imkanı buldum Aslında aklımda

Admin

Administrator
Yönetici
bazı soru işaretleri var bu soru işaretleri için belki de bu ürünleri Türkiye'ye getirdikten sonra Bulunduğumuz ortama kurduktan sonra deneyimlemek çok daha iyi olur diye düşünüyorum halihazırda televizyonda bulunan sayı sistemi Gerçekten mükemmel ama hani Bunu ben bir adım daha öteye paylaşacağım diyorsanız tabiini de biraz cebinizi atmanız gerekiyor Hazır elinizi cebinize atmışken beklentilerde yükseliyor acaba bu beklentileri karşılayabilecek Devam ediyoruz ve 937 olarak yeni 2 çok seviyorum Bunları ödüllerini kazandı bu sene en iyi 10 tiyatro ödülü bir tanesi 937 için geldi 207 modelimiz için yani en iyi ol ettiği bir türlü bu sene kazandık Aslında çok sevilen performans ürünümüzü yeni bir teknoloji kalktık Bunlar başında Yani eskiden 60 kare olan Divan senelerimiz artık 120 kare oluyor ve 120 kare ürünlerimizde görüntü kalitesini iyileştirmeye defteri bizim en çok satan ünlü One The One serisi yani Biz bunu çok daha geniş bir alan TV kullanımına sesle birlikte genişleterek bunu geniş bir deneyim haline getirmeye çalışıyoruz Sonuçta bu

Herkesin keyif aldı bir deneyimi çektiğine bölümleri bunun içinde ses ve bu konuların olmazsa olmazı TV yardımcı olarak görüldü yardımcı olarak bizde ürün gamımızda ses ürünler ile genişletiriz bu nasıl yapıyoruz televizyonlar ımıza Entegre Breaking soundbarlar Aslında Entegre diyoruz bununla da kalmayıp bu sene teknolojisini kullanarak ilgili televizyon larımızı sonra ne etki yaratması için yan elemanlar ekliyoruz yani var Ve bunları da ekleyerek bir sor rahat et ki yaratıyoruz dolby atmos etkisiyle oda içerisinde tavana vurmasıyla sessizi tamamen çevriliyor ve size evinizde bir sinematik deneyim yaratıyor bu şekilde kullanıcı deneyimini artırmayı düşünüyoruz daha da önemli aslında bir yenilik var bu sene ürünlerin panellerinin far yenileme oranı arttığı için bu sene özellikle tarafında da evde ciddi bir değişiklik olacak genç oyuncu diyebiliriz buna Çünkü desteklemesi ile yüksek çözünürlükte yüksek kare yazın artık televizyonlarınız destekliyor olacak özellikle belirli oyun konsolları ve belirli içerik üreticilerini içerikleri ile evdeki sinema ve oyun deneyimi

fazlasıyla artmış gözüküyor Belki de 2022 ve 2023 ün en önemli trendlerinden bir tanesi evde geçirilen zamanı daha da keyiflendirmek için biraz Gaming tarafında kaymış olacak Philips televizyonları Philips TV yapan özelliklerin Belki de başında geliyor en kolay kullananların bir daha asla bırakamadı bir özelliği Biz de bunu dikkate aldık Aslında ve bu sene OLED 97 ve 937 gibi Turkcell'i ürünlerimizde en kolay Tıp bir parça daha geliştirdik ve bunun Adana'dayım Bunlar doğru resmi vardı bu yeni resim hem bulaşık deneyimiyle televizyonu kullanmadığınız zaman bazen evdeki Aura etkisi televizyondan Bağımsız ve kullanabilecek ve evinizi daha şık bir hale Bunun yanı sıra da mevcut da yer alan yanı Life deneyimine artırdık artık tepkisel olarak gıda farklı ve hızlı şekilde tepki verebilen en biletlerimizi artıran Özak ve film ve oyun oynarken uzak ya deneyiminizi artıran en yeni bir versiyonu gelişmiş bir Android deneyimi gibi düşünebilirsiniz bunu da üste bir ürünlerimizi ekledik hedefimiz ilerleyen yıllar içerisinde bu şu an sadece üst seviye ürünlerimizde yer alan