vardı ona güncelleyenler telefonların

Admin

Administrator
Yönetici
Kaderlerini gerçekten değiştiriyor Eğer bu videoyu izliyorsunuz telefon numarası güncellemeniz gerekiyor ayarlar genel güncellemesi 16 telefonunuza gelmiş olacak ki hemen gelmezse şüphelenmeye böyle bir bir buçuk saate de gelebilir telefonu da bu güncellemeyi kurduğunuzda bu bahsetmiş olduğum şeyler sizin telefona gelecekteki 16 ile beraber neler değişecek size için bu videoda 16 dakika en can alıcı 10 maddeden bahsedeceğim şimdi birçok yenilik var ama burada aynı şu detaydan da bahsetmek istiyorum telefonun iPhone se 2 iPhone 8 alabiliyorsunuz onun içindeki telefonlara maalesef gelmiyor Çünkü şimdi gelelim sizlerle beraber Öne çıkanları görebiliyoruz yani bunları kullanabilirsin Bunlar güzeller diyor isterseniz olarak karıştırma özelliği var gün içerisinde iPhone kullanırken karışık bir sayıdır gösterilen dinamik deriz yani buradaki fotoğraflar görmüş olduğunuz gibi yani Cengiz gün içerisinde devamlı olarak değişecek saat başında her gün ya da dokunulduğunda direkt olarak buradaki He tekrarını değiştiriyoruz görmüş olduğunuz

gibi kullan dedim ve aynı Android telefonlarda olduğu gibi ilçemizde ne fotoğraflar çekilmiş ha Aynı kilit ekranında olduğun gibi buraları direkt olarak özelleştirilebilir ve devamlı olarak Sizler ne yapıyorsunuz buradaki tekrarlarını kullanabiliyorsunuz görmüş olduğunuz hiç kardeş bu arada bu kilit ekranı direkt olarak buralara da özel değiştirebiliyorsunuz dedi Daha da benimle komik gibi hale getiriyorsunuz diye yediğimiz zaman bakın aynen bu şekilde eklemiş oldum hemen özelleştir diyorum arkadaşlar buradaki yazıyı artık değiştirebiliyorum Yani bu Eskiden Hayal edemediğimiz bir şeydi ve görmüş olduğunuz gibi buradaki yazıları değiştirebiliyoruz yani bugün çok ilgimi çekmedi büyük ihtimalle şunu yapacağım ve yıllarca onu kullanacağım isterseniz şeyi de kullanabiliyorsunuz Arapça Kimseyi de kullanabiliyorsunuz bu da yani Farklı bir pazar yani insanlarız Bence hoşuna gidecektir diye düşünüyorum Aynı zamanda bu Beren gibi ayarlayabiliyorsunuz daha şeffaflaştı bildiği gibi özellikler var ve giderseniz de burada Mesela üç seçeneği

Biraz önceki ayarları da gerçekleştirebiliyorsunuz görmüş olduğunuz gibi yine buradan kilit ekranı yapabiliyor şimdi burada bir Cengiz'den bir kurtulalım bakın duvar kağıdı yapabiliyor ya da biraz önceki gibi özelleşti ediyorsunuz ben direkt Bak bunu kabul edeceğim ve Buraya yeni bir tane duvar kağıdı ettim şimdi buradan diğer duvar kağıtlarına baktığımızda burada fotoğraflar kısmından en güzel şeyler yapabiliriz mesela şu Cengiz'in güzel fotoğraf varmış bakın artık yazı niye arkaya atabiliyoruz Bu çok güzel bir şey ve görmüş olduğunuz gibi bu hani ortaya fotoğrafları çektiniz ya da direkt olarak farklı fotoğraflar Nerede olduğunu bir şekilde görebilecek miyiz mesela açıklamak istiyorum sizlere bakın buraya Ben iPhone'u birisini koymuş oldum ve görmüş olduğunuz gibi şişlik olunca Cengiz'in çalıştım Üstüne geldi ya zaman bunu da kabul etmek zorundasınız bunu değiştiriyorsunuz haberiniz olsun Şimdi buraya yeterli kadar uygulama olmadığı için gösteremiyorum Deniz Daha gelmediler ama geldiğinde siz de göreceksiniz Eser bir uçağın nereden nereye