yazıları da direkt olarak Burada yine

Admin

Administrator
Yönetici
iPhone algılayabiliyor hasta biraz önceki fotoğraf özelliğinle aynısı hemen şeysin uzun süre basıyorsunuz görmüş olduğunuz gibi direkt olarak buradaki delete.net gidiyorsa bir ayrı ayrı yazılı olduğu için hemen bunda kopyalayıp biliyorsunuz Bu da Hayat kolaylaştıran özellikleri Sesini Artık böyle direkt olarak yukarıda görebiliyorsunuz Bu da uzun zamandır Beklenen ve çoğu İnsanın neden özelliklerden bir tanesi benim en sevdiğim özelliklerden bir tanesi ne gelir burada benim WhatsAppıma girmiş nasıl profil resmimi attığım videoyu beğenirsiniz bu arada Kendine de bir pay çıkarmış oldum arkadaşlar Normalde dikte nedir hemen şuraya tıklıyorsunuz ardından konuşmaya başladı bu da yazılıyordu Tabii bazen susup bazı şeyleri kendinizi Artık Levent'e Doğru Yol tarifi almak istediğimizde bakın direkt olarak Durak ekleyebiliyorsun Ben şimdi Arkadaşlarım bazen eve bırakıyorum Tamam mı konumdan Levent'e gidiyorum Ondan sonra değil ki hesabı ile bırakacağım Esra Abinin evine bırakıyorum ardından şöyle bir sıkıntı ile karşılaşıyorum diyetinizi abi de

bırakacağım Eskiden Durak ekleme özelliği yoktu bu da bence haritalar özellik kullananlar için harika bir özellik olmuş diyebilirim ayarlar kısmına geliyorum sıradaki özelliği sizlere atacağım şimdi arkadaşlar wifi kısmına geldik Eskiden herhangi bir şekli çiz buradaki varsayım profilini göremiyorsunuz Tekin ne oluyor Sen benim soya basıyorsunuz ardından da ses kaydı ile beraber buradaki vayfayı parolasını da görebiliyorsunuz bu gibi dertler de ay sonu at ile beraber sonlandırılmış arkadaşlar 10 tane özelliği anlatmış oldum oraya bir iki tane Bonus da verdim ama son Bonus ulaşıyorsun Mail uygulaması artık Daha gelişmiş bir şekilde çalışıyor Beyin aramaları daha hızlı bir şekilde yapılıyor ve zamanlama gibi özellikler de geldi göstermiş oldum 10 tane özellik Bence bilmeniz gereken özellik Tabii ki çok fazla özellik geldi yani bunun dışında işte sizin fotoğraflarda yapmış olduğumuz düzenleme Tablet kullanıyorum benim elimde genelde incelemelerde notlarımı tabletten okuduğumu görüyorsunuz ya da işte haftalık günden Baran öyle tek başıma yaptığımda

denk geldiği zaman hepsini tabletten okudu Samsung tabletin adı üstünde 858 hepsi en küçük üyesi olan S8 11'lik S8 500 lira kadar bir ağırlığa sahip Tabii büyüdükçe Samsung'un tabii kendi telefonlarında geliştirdiği bazı özellikler işte duydunuz telefonu Windows benzeri bir çok pencereli bir ortamda Mouse işareti ile falan kullanma dax bunda var hatta vitateks var şu anda klavye mouse kalem kutuya dahil kutuya dahil ayrıca almanız gerekmiyor Birazdan kalemi alışmış olan bu Aslında hani bilgisayarla da kullanabileceğiniz kullanabileceğiniz Samsung 200 Lira civarı fiyatı var Açma var ya da işte klasik yok Ekran parlaklığını değiştirme cihazlar arası geçme falan filan Bütün özellikler olmuş Bunu böyle Türkçe hani böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorsanız ekran klavyesinde göre Tabii ki bunda çalışmak çok daha rahat tuşları standart bir Laptop klavyesi Olabilir olabilir eşsiz denizde hiçbir sorun yok bütün işlevlerine çalışıyor bu şeyi de hakkında hani böyle kullanacak arkadaşları şu şekilde ya da belki ise montlara falan bağlıyım profesyonel kullanacak