Uncharted filminin geleceğini ilk duyduğumuz günden beri oyun severler olarak büyük bir gazla beklediğimiz su götürmez bir gerçek. Kendisi bir hayli sinematik olan oyunun Live-Action olarak kanlı canlı canlandırılacak olması bu beklentinin en büyük sebeplerinden birisi. Fakat konu filmin yönetmenine gelince her geçen gün bizlerin bu beklentisi daha da dibe batıyor.

Film ilk açıklandığında yönetmen olarak Shawn Levy belirlenmişti. Bundan kısa bir süre sonra kendisinin başka bir video oyun temalı film olacak olan Free Guy‘ı yönetmek için Uncharted’ın yönetmen koltuğundan ayrıldığını öğrendik. Onun yerine Dan Trachtenberg gelmişti. Geçtiğimiz günlerde Trachtenberg‘in de ayrıldığı haberini aldık. Hayranlar olarak iyice soru işaretleriyle dolmuşken filmin yeni yönetmeni açıklandı: Travis Knight.

Kendisi daha önce Bumblebee ve Kubo and the Two String gibi filmlerle karşımıza çıkmıştı. İki yönetmenden sonra devraldığı Uncharted filminde ise ortaya nasıl bir iş çıkaracağı büyük bir merak konusu. Bekleyip görmekten başka çaremiz yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here