Yazarlarımız

Mevzuya Dahil Olmak İçin... Eğer siz de bizimle çalışmak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayınız.

1995 yılı Temmuz ayında doğdu. Başkent Üniversitesi, Hukuk Fakültesini bitirdi. 2019 yılının yazında ortağıyla birlikte bu siteyi kurdu. Şimdilerde avukatlık yapıyor.
Prop Maker, Gitarist, MGU’da Müzik Teknolojileri öğrencisi. 2019 yazında ortağıyla Mevzu Sanat’ı kurdu.
Yıllardır oyun oynamış, oyunlarla içten bağ kurmuş bir Dijital Oyun Tasarımı öğrencisiyim. Bolca okuyan, zaman zaman da yazan birisiyim.
Çok bi' olayı yok, normal insan.
A man chooses, a slave obeys.
Yazan, söyleyen, birazda okumaya çalışan uzaylı. Ha bu arada; Uzaylılar gerçek!
"Bir şeyler söyleyebiliyorsak, sözcükleri kağıdımıza geçirip nasıl hissettiğimizi anlatabiliyorsak, belki o kadar da çaresiz değilizdir. "
Kontrolden çıkan hayal gücünü eğitim sisteminin güçlü elleri ile kafeslemiş ve memur bıkkınlığı taşıyan bir birey. P.S: Yazılanın da konusuna bakar, yazım yanlışlarını önemsemez.
16.Gelecekte kesinlikle bir yönetmen olmak istiyorum...Kendimi başka bir iş yaparken göremiyorum açıkçası.Bu yüzden şimdiden bol film izliyorum ve bir yerelere ulaşabilmek, sektördeki insanların ilgisini çekebilmek ve aynı zamanda düşüncelerimi aktarabileceğim bir kitle oluşturabilmek için de bu sitede filmler hakkında(çoğunlukla yorum) yazıyorum.
Genelde "öyle çok da şey yapmayan" birisi
yaşayabilmek için okur-yazar
İzlenmemiş her film, yeni filmdir.
İzmir doğumlu, Çanakkale doyumlu deneme yazarı. “ Bi Konuşalım Mı ? “ isimli platformda editör olarak çalışıyorum. Çeşitli dergi, platform ve projelerde deneme ve söyleşilerimle yer almaktayım. Tüm bunların haricinde özgürlüğe meme dekoltesinden daha derin anlamlar yükleyen sorumluluk sahibi bir martıyım. Soruları alayım?
I'll see you in the dark side of the moon!
14. Oyun oynamayı seven, sinema aşığı, ileride yönetmen olmak isteyen birisi...
Güncel her şeyi takip eden, İstanbul Üniversitesi'nde Sahne Sanatları okuyan, kendi çapında bir Sinefil ve Gamer...