Netflix, yeni orijinal gerilim serisi The Stranger‘ın “Hepimizin sırları vardır” mottosuyla bir  fragman paylaştı. Dizi, bir yabancının tüm sırları ortaya çıkmasıyla hayatı alt üst olan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Fragmandan da anlaşılacağı üzere The Stranger bol gizem ve gerilim barındırıyor.

Harlan Coben’in çok satan gerilim romanından aynı isimler uyarlanan 8 bölümlük dizinin yapımcılığını Madonna Baptiste üstlenirken, yönetmen koltuğuna Daniel O’Hara ve Hannah Quinn buluyor. Jacob Dudman, Brandon Fellows, Siobhan Finneran, Anthony Head, Paul Kaye, Kadiff Kirwan ve Stephen Rea başlıca rolleri üstleniyor.

Harlan Coben’in yazdığı hikayede Adam adlı bir adam ve ailesini merkezde görüyoruz. Bir yabancı, bir gün ortaya çıkar ve ailenin tüm sırlarını ortaya çıkarır. Bunun üzerine Adam, bu olayın üzerine gider ve yabancılarla dolu gerilimli bir macera başlar. Adam’a aile sırlarını açıklayan kişli ve etrafındaki insanların kimlikleri de gizemini korumaktadır.

The Stranger, 30 Ocak 2020 tarihinde Netflix Türkiye’de de yayında olacak. Dizi için yayınlanan tanıtım yazısında ise şu ifadeye yer verildi: “Hepimizin sırları vardır. Harlan Coben’ın romanından uyarlanan The Stranger, bizleri korktuğumuz bir soruyla karşı karşıya bırakıyor: En yakınımızdaki kişileri gerçekte ne kadar iyi tanıyoruz?”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here